دانلود مقالاتISI

پایگاه اینترنتی «مرجع مقالات تخصصی ایران» با تلاش جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های کشور با جمع آوری و دسته بندی موضوعی مقالات علمی نشریات معتبر بین المللی راه اندازی شده است.
سایت www.ISIArchive.com با هدف تسهیل دسترسی پژوهشگران به مقالات ژورنال های معتبر بین المللی و مقالات ISI راه اندازی شده و تا کنون حدود ۵۰۰۰ مقاله در ۹۰ موضوع تحقیقاتی در این سایت دسته بندی شده و روزانه صدها مقاله نیز به این مجموعه اضافه می شود.
مطالعات اسلامی، مدیریت، حسابداری، گردشگری، بازاریابی، خلاقیت، نوآوری، تجارت الکترونیک، کارآفرینی و فناوری اطلاعات برخی از موضوعات فعلی این پایگاه را تشکیل می دهد که به زودی موضوعات و رشته های جدیدی نیز از حوزه های علوم انسانی و فنی مهندسی به این سایت افزوده خواهد شد.

در برخی موارد ترجمه مقالاتی را که پیش از این به زبان فارسی برگردانده شده اند، به صورت آماده در اختیار محققان قرار می دهد تا باعث افزایش سرعت و کاهش هزینه فعالیت های تحقیقاتی پژوهشگران شده و از تکرار بیهوده ترجمه یک مقاله مشابه جلوگیری شود.

همکاران محترم می توانند برای استفاده از این مقالات به سایت فوق مراجعه نمایند.

/ 1 نظر / 17 بازدید
مخاطب

سلام از معرفی این سایت خوب از شما تشکر می کنیم اما ای کاش لینک این سایت را در صفحه درج می کردید تا کاربران با یک کلیک می توانستند وارد آن سایت شوند. یاد در قسمت پیوندهای وبلاگ، لینک این سایت را نیز قرار دهید باز هم سپاس