سمینار طراحی اسباب بازی و ابزارهای آموزشی

سمینار طراحی اسباب بازی و ابزارهای آموزشی با محورهای بازی ، آموزش و طراحی و نقدی بر محصولات شرکت لگو به عنوان دوازدهمین نشست تخصصی از سلسله نشست های تخصصی فصلنامه هنر و طراحی صنعتی چهارباغ در روز پنج شنبه 13 بهمن ماه 1390 در خانه فرهنگ خاقانی برگزار می گردد.

این سمینار پیرامون طراحی اسباب بازی و ابزارهای آموزشی با هدف تبیین ارزشها و معیارهای مطرح در طراحی اسباب بازی ها و ابزارهای آموزشی مناسب برای کودکان و ارتقای سطح دانش و آگاهی جامعه طراحی و آموزشی کودکان و برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان ، طراحان و مسئولان و دست اندرکاران حوزه آموزش برگزار خواهد شد . مقالاتی که در راستای محورهای سمینار توسط متخصصان حوزه آموزش و طراحی تدوین شده است ارائه خواهند شد . در جهت غنی تر شدن محتوای سمینار و پوشش گستره بیشتری از مخاطبان در این عرصه ، از استادان ، معلمان و متخصصین فعال در زمینه اسباب بازی ها و ابزارهای آموزشی، جمعی از ارگانها و سازمانهای مرتبط بهره گرفته شده است.

در این سمینار دبیر شورای نظارت بر اسباب بازی و مدیر مرکز سرگرمی های سازنده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای طراحی اسباب بازی و ثبت و تولید ان سخنرانی خواهند داشت.

نمایشگاهی نیز از اثار تولیدی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و برخی از تولیدکنندگان داخلی در بخش جنبی این سمینار برپا خواهد شد.

شرکت در این سمینار برای همه علاقمندان آزاد است.

زمان: 13 بهمن 1390 ساعت 14 الی 18

مکان: تهران خیابان انقلاب اسلامی ایستگاه مترو دروازه دولت، خیابان خاقانی ، روبروی در شرقی دانشگاه تربیت معلم خانه فرنگ خاقانی

/ 0 نظر / 13 بازدید