کارشناس پژوهش
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      میعادگاه پژوهشگران منطقه هشت ()
تصویب طرح حمایت ازفعالیت های پژوهشی فرهنگیان/احتساب مقالات ISI در نظام رتبه بندی نویسنده: کارشناس پژوهش - ٤ دی ۱۳٩۱

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش از تصویب طرح حمایت از فغالیت های علمی پژوهشی وزارت آموزش و پرورش در جلسه اخیر این شورا خبر داد.

مهندس مهدی نوید ادهم در گفت و گو با خبرنگار «آموزش و پرورش»خبرگزاری دانشجویان ایران اظهار کرد: طرح حمایت از فعالیت های علمی و پژوهشی وزارت آموزش و پرورش در هشتصد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شد.

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به مصوبات این جلسه گفت:شورای عالی آموزش و پرورش با تاکید بر فرایند پژوهش محور شدن برنامه ریزی ها و سیاستگذاری ها در آموزش و پرورش و استفاده از یافته های پژوهشی در تمام سطوح آموزشی ،طرح حمایت از فعالیت های علمی و پژوهشی معلمان و کارکنان آموزش و پرورش را تصویب کرد.

وی افزود :بر اساس این طرح ، وزارت آموزش و پرورش موظف شد تا زمینه حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری و نیز مقالات علمی و پژوهشی و فعالیت های موثر در فرایند پژوهشی را متناسب با اهداف  و وظایف آموزش و پرورش مورد حمایت قرارداده و برای کاربرد و کاربست یافته های پژوهشی بسترهای حقوقی و قانونی را فراهم کند.

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: معلمانی که مقالات پژوهشی آنها در مجلات معتبر ISI یا علمی و پژوهشی به چاپ برسد، امتیازاتی کسب خواهند کرد و در ارتقای نظام رتبه بندی معلمان مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.

  نظرات ()
مطالب اخیر دومین جلسه اقدام پژوهی انواع پژوهش مطا لب پژوهشی مطا لب پژوهشی مطا لب پژوهشی پژوهش مطا لب پژوهشی مسائل روانشناسی z چکیده های اقدام پژوهی فراخوان اولین همایش تعلیم وتربیت و دانشگاه فرهنگیان - مرداد 93
دوستان من پژوهشگاه مطالعات آموزش وپرورش دبیرخانه شورای تحقیقات شهر تهران پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران شبکه رشد سازمان اسناد وکتابخانه ملی ایران موسسه فرهنگی واطلاع رسانی تبیان وزارت آموزش وپرورش اداره کل آموزش وپرورش تهران اداره آموزش وپرورش منطقه 8 تهران اطلاع رسانی همایش ها و سمینارها تقویم کنفرانسها پژوهشسرای دانش آموزی صدرا خانه کتاب سازمان پژوهشهای علمی وصنعتی ایران پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی باشگاه دانش پژوهان جوان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وبلاگ تحقیق و پژوهش در آموزش وپرورش بانک اطلاعات نشریات کشور ايران كنفرانس دانشگاه فرهنگیان پرتال زیگور طراح قالب