کارشناس پژوهش
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      میعادگاه پژوهشگران منطقه هشت ()
فراخوان جشنواره وبلاگ نویسی نویسنده: کارشناس پژوهش - ۳٠ آبان ۱۳٩٠

کارشناسی تحقیقات و پژوهش منطقه 8 به منظور توسعه وتعمیق فرهنگ پژوهش در مدارس اقدام به برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی تحت عنوان "تحقیق و پژوهش چراغ راه آینده " نموده است . لذا از کلیه آموزشگاههای این منطقه دعوت می گردد با ایجاد وبلاگ حول محور "پژوهش معلمان و دانش آموزان" در این جشنواره شرکت نمایند.

توضیحات

1) این جشنواره در دو مرحله اجرا خواهد شد:

مرحله اول: هفته پژوهش (هفته آخر آذر1390)

مرحله دوم: هفته معلم (هفته دوم اردیبهشت 1391)

برترین آموزشگاهها در سه مقطع ابتدایی - راهنمایی - متوسطه معرفی و تقدیر خواهند شد و شرط رسیدن به مرحله دوم فعال نگاه داشتن وبلاگ و به روز کردن محتواست.

2) لازم به ذکر است که ثبت حداقل 10 پست در مرحله اول مورد انتظار است.

3) آخرین فرصت برای ارائه آدرس وبلاگ 20/9/90 می باشد.

4)پس از ایجاد وبلاگ آدرس آنرا به همراه عنوان وبلاگ و نام مدرسه و نام مقطع در قسمت نظرات همین بخش وارد نمایید .

5)بهتر است کلیه همکاران در تهیه محتوا با نظارت مدیریت مدرسه همراهی داشته باشند.

 

  نظرات ()
چهارمین همایش ملی آموزش نویسنده: کارشناس پژوهش - ٢٤ آبان ۱۳٩٠

چهارمین همایش ملی آموزش با اهداف :بهبود سطح کیفی فرایند یاددهی - یادگیری،معرفی طرحهای کارباردی در حوزه آموزش و یادگیری در تاریخ :28 و29 اردیبهشت 1391 در دانشگاه شهید رجایی تهران برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://4theducation.ir/uxhi90 مراجعه نمایید.

شایسته است فرهنگیان پژوهشگر و علاقمند منطقه در این همایش حضور فعال داشته باشند.

  نظرات ()
تقلب در فضای سایبر نویسنده: کارشناس پژوهش - ٢٢ آبان ۱۳٩٠

همه ی ما کم وبیش ، با فعالیت ها یا تحقیقهایی مواجه شده ایم که مطمئن بوده ایم حاصل اندیشه و تلاش خود دانش آموز نیست . اینها ارائه کارهایی بدون اشاره به نام پدیدآورنده ی واقعی اثر یا منبع اصلی است و نام کسی که نقشی در تولید آن نداشته است ، در صدر یا ذیل آن دیده می شود . اینترنت با امکان دسترسی آسان به حاصل تحقیقات دیگران ، راه را برای این رفتار نادرست ، هموار می کند.

راستی چرا دانش آموزان به سرقت علمی دست می زنند ؟ چه راهکارهایی برای مقابله با این رفتار نادرست وجود دارد ؟ چگونه کار خود دانش آموز را از کاری که از اینترنت گرفته شده است تشخیص دهیم ؟ این مسئله تنها دغدغه مانیست .

تقلب در فضای سایبر ، ذهن معلمان واندیشمندان زیادی را به خود مشغول کرده است. در مطلبی که پیش رو دارید ، فهرست وار به دلایل و راههای مقابله با این پدیده می پردازیم.

دلایل و راهکارها را در ادامه مطلب بخوانید


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
شناسایی مولفان وپژوهشگران منطقه نویسنده: کارشناس پژوهش - ۱٤ آبان ۱۳٩٠

با سلام و احترام

به استحضار می رساند کارشناسی تحقیقات و پژوهش اقدام به تکمیل بانک اطلاعات فرهنگیان نموده است لذا شایسته است همکاران محترم نسبت به تکمیل و ارسال فرم که در ادامه مطلب آمده اقدام نمایند.

توضیحات تکمیلی در ادامه مطلب


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
چهارمین کنفرانس ملی خلاقیت شناسی نویسنده: کارشناس پژوهش - ٩ آبان ۱۳٩٠

به اطلاع همکاران محترم می رساند چهارمین کنفرانس ملی خلاقیت شناسی در مشهد مقدس , 26 و 27 بهمن 90 برگزار می گردد. زمان ارسال مقاله تا 25 آذر تعیین گردیده که از همکاران پژوهشگر وعلاقمند دعوت می شود در این کنفرانس شرکت فعال داشته باشند .

در صورت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.edu-creatology.com مراجعه نمایید.

  نظرات ()
برگزاری اولین جلسه شورای مرکزی هسته پژوهش نویسنده: کارشناس پژوهش - ۳ آبان ۱۳٩٠

به اطلاع می رساند هسته پژوهشی منطقه با هدف آشنایی و تفکیک کمیته های فرعی ، بررسی برنامه ریزی سالانه ، تعیین اولویت ها ی پژوهشی و استماع گزارش فعالان این حوزه تشکیل گردید.

  نظرات ()
مطالب اخیر دومین جلسه اقدام پژوهی انواع پژوهش مطا لب پژوهشی مطا لب پژوهشی مطا لب پژوهشی پژوهش مطا لب پژوهشی مسائل روانشناسی z چکیده های اقدام پژوهی فراخوان اولین همایش تعلیم وتربیت و دانشگاه فرهنگیان - مرداد 93
دوستان من پژوهشگاه مطالعات آموزش وپرورش دبیرخانه شورای تحقیقات شهر تهران پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران شبکه رشد سازمان اسناد وکتابخانه ملی ایران موسسه فرهنگی واطلاع رسانی تبیان وزارت آموزش وپرورش اداره کل آموزش وپرورش تهران اداره آموزش وپرورش منطقه 8 تهران اطلاع رسانی همایش ها و سمینارها تقویم کنفرانسها پژوهشسرای دانش آموزی صدرا خانه کتاب سازمان پژوهشهای علمی وصنعتی ایران پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی باشگاه دانش پژوهان جوان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وبلاگ تحقیق و پژوهش در آموزش وپرورش بانک اطلاعات نشریات کشور ايران كنفرانس دانشگاه فرهنگیان پرتال زیگور طراح قالب